מוצרי ביטוח - כיסוי מירבי ומקיף לכל המשפחה

מוצרי ביטוח

"סוף מעשה, במחשבה תחילה…" זוהי תמצית המהות של הביטוח הסיעודי. רכישה מוקדמת של ביטוח סיעודי יכול לסייע לכם במידה תגיעו לשלב סיעודי (חס וחלילה..)

בנצ'מרק שירותים פיננסיים מתמחים בבניית תוכנית ביטוח אשר תגן עליכם ועל היקרים עליכם במטרייה ביטוחית רחבה. זאת תוך כדי שמירה על עלויות נמוכות ככל הניתן. 

במידה מתגלה אצל אחד מיקירנו מחלה קשה, הטיפול יכול ארוך ומורכב ובהחלט יקר. בנצ'מרק שירותים פיננסיים מתמחה בניהול סיכונים אישי ובחירה קפדנית של היקף הכיסויים של ביטוח מחלות קשות.

כאשר אנחנו מקימים משפחה, אנו מרגישים את גודל האחראיות שיש לנו על היקרים לנו. ביטוח חיים נועד על מנת לעזור למשפחתכם לשמר את רמת החיים, במידה ואחד מבני המשפחה המפרנסים ילך לעולמו בטרם עת.

למה בנצ'מרק שירותים פיננסיים?

בנצ'מרק היא חברה אשר מספקת שירותים ופתרונות פיננסיים עבור מגוון רחב של לקוחות, החל בתא המשפחתי וכלה בארגונים, חברות ומוסדות ציבוריים. החברה הוקמה על-ידי מייסדים בעלי ניסיון מקצועי עשיר בתחומי הפנסיה, השקעות, מיסוי וניהול סיכונים.

ספר שירותים פיננסים

תכנון פיננסי מקיף!

הזמן חוברת ניתוח תיק לקוח אישית מהמומחים של בנצ'מרק שירותים פיננסיים.

הטבת מס פנטסטית לכל גמלאי במדינה העונה על הקריטריונים המתאימים, בנצ'מרק שירותים פיננסיים דוגלת…

אפיק השקעה פופולארי לכספים נזילים. תיק השקעות מנוהל בבנק על ידי מגוון רחב של מנהלי השקעות בארץ ובעולם.

מוצר פיננסי חדש אז סוחף את עולם ההשקעות בסערה ומציע אפשרויות השקעה מגוונות, בעלויות נמוכות והטבות מס למתאימים.

פגישת היכרות
close slider
ספר שירותים פיננסים

מעוניינים בתכנון וליווי פיננסי?

השאר פרטים וקבע פגישה

מעוניינים לקבוע פגישה? אנו נשמח לתאם מולכם פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית, כמובן שהפגישה ללא התחייבות מצדכם. השאירו את הפרטים בטופס למטה או חייגו אלינו ל: 09-8810075

דילוג לתוכן