קופת גמל להשקעה - עד 70,000 ש"ח

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה היא מכשיר השקעה חדש באופן יחסי (סוף 2016).הקופה להשקעה היא חסכון נזיל הטומן בחובו יתרון משמעותי אשר לא קיים במוצרים אחרים – ישנה אפשרות למשוך את הכספים שנצברו בצורה הונית בכל עת וכן קיימת אפשרות למשיכת הכספים בפרישה כקצבה פטורה.

עד כה, קופות הגמל היו מוגדרות כחסכונות לגיל פרישה, ומשיכה מהן היתה מחויבת באירוע מס משמעותי .

כעת, מצב זה השתנה, ניתן לבצע משיכות והפקדות באופן שוטף, וחוסך אשר מעוניין להתמיד ולחסוך בקופת הגמל להשקעה עד לגיל פרישה ייהנה משתי הטבות מס: פטור ממס רווח הון (מס על הרווחים של הקופה = רווחי ההשקעות) ופטור ממס על הקצבה (קצבת פנסיה פטורה ממס).

קופת גמל להשקעה לטובת חיסכון פנסיוני 

קופת גמל להשקעה, נועדה לעודד את הציבור להגדיל את החיסכון הפנסיוני שלו , אך יחד עם זאת לא ליצור נטל של חסכון לא נזיל.

המוצר החדש יהיה תחת הקטגוריה של קופות הגמל אך לא ינתנו הטבות בעת ההפקדה אליו, מדובר במוצר השקעה לטווח קצר עד ארוך – מוצר שמתחרה בכל המכשירים האחרים לרבות פוליסות חיסכון וקרנות נאמנות, וטומן בתוכו יתרונות ניהול והטבות מיסוי משמעותיות, אשר הופכות אותו למוצר עדיף.

ניתן להפקיד אל קופת גמל להשקעה, בכל גיל, ניתן להפקיד באופן שוטף או באופן חד פעמי עד תקרה של 70,000 ₪ לאדם בשנה.תדירות ההפקדות נתונה לבחירת החוסך.

  • נזילות תמידית – ניתן לבצע משיכה של הכספים בצורה הונית בכל רגע נתון, גם לפני גיל הפרישה, מבלי לשלם "קנס" על פירעון מוקדם ובתשלום מס על הרווחים בלבד. זאת אפשרות שאינה קיימת בקופות הגמל הסטנדרטיות.
  • פטור ממס במשיכת הכסף כקצבה – במשיכת הכספים כקצבה יינתן פטור ממסים. משיכה זו תתאפשר רק החל מגיל 60.
    דחיית מס- ניתן לעבור ממסלול השקעה אחד למסלול אחר ללא אירוע מס, כלומר כל עוד הכסף בקופה לא תשלמו מס על הרווח שהצטבר, יתרון משמעותי (אפקט ריבית דריבית).
  • שקיפות – ניתן לעקוב אחר הביצועים של הקופה בכל רגע באמצעות חשבון אישי.
  • הלוואות – ישנן חברות שירותים פינננסים בהן ניתנת האפשרות לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים על חשבון הקופה (גובה עד 80% מסך הכספים שנצברו בקופת הגמל להשקעה) .
קופת גמל להשקעה

מעוניין לשמוע עוד על קופת גמל להשקעה?

השאר פרטים ואנו נדאג לתאם את הפגישה

פגישת היכרות
close slider
ספר שירותים פיננסים

מעוניינים בתכנון וליווי פיננסי?

השאר פרטים וקבע פגישה

מעוניינים לקבוע פגישה? אנו נשמח לתאם מולכם פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית, כמובן שהפגישה ללא התחייבות מצדכם. השאירו את הפרטים בטופס למטה או חייגו אלינו ל: 09-8810075

דילוג לתוכן