פוליסת פיננסית - דואגת לכספים הנזילים

פוליסת חיסכון (פוליסה פיננסית)

פוליסת חיסכון (פוליסה פיננסית) משמשת כאלטרנטיבת השקעה לכספים נזילים, פק"מ, מק"מ, קרנות כספיות, קרנות נאמנות, תיקי השקעות ומוצרים פיננסים נוספים. הכספים שמופקדים אל פוליסות חיסכון מנוהלים באמצעות השקעות בשוק ההון, דרך חשבון נאמנות של חברות הביטוח, בדיוק באותה צורת ניהול של קופת גמל, קרן השתלמות או ביטוח מנהלים.

להשקעה בה יש מספר יתרונות:
 1. פוליסת חיסכון היא מוצר שמיועד כולו לחיסכון והשקעה, ואינו כולל אלמנטים ביטוחיים. זאת, למרות שהמוצר מנוהל אך ורק על ידי חברות ביטוח. זהו יתרון משמעותי למי שמעוניין בהשקעה נטו, ללא אלמנט ביטוחי.
   
 2. פוליסת חיסכון מיועדת להשקעה לכל טווח, ויש בה מגוון רחב של מסלולים – כך שהיא מתאימה לקשת רחבה של מטרות – ולמעשה כל אחד ואחת יכול לעשות בה שימוש בהתאם לתכנון הפיננסי הכולל שלו.
   
 3. משרד האוצר, באמצעות הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון, מבצע פיקוח שוטף על פוליסות חיסכון, כך שמדובר במוצר שנמצא תחת פיקוח רגולטורי הדוק וקבוע.
   
 4. דמי הניהול של פוליסת חיסכון הם קבועים מראש מה שמקל על התכנון הפיננסי. כמו כן, הם לא כוללים עלויות בנקאיות (דמי משמרת, עלויות קניה ומכירה), דמי ניהול של קרנות נאמנות או הוצאות ניהול השקעות אחרות.
   
 5. חלק מהחברות שמנהלות פוליסות חיסכון משקיעות דרך מוצר זה באחוז גבוה של נכסים בלתי סחירים כגון: נדל"ן, הלוואות חוץ בנקאיות, תשתיות וכו'. היתרונות הגלומים בהשקעות מסוג זה הם: פיזור השקעה, יציבות, וצמצום קורלציה לשוק ההון. השקעה דרך פוליסת חיסכון מאפשרת לכל אחד ואחת להיחשף לנכסים אלה, שהשקעה ישירה בהם שמורה בד"כ רק למשקיעים כשירים עם הון רב.
   
 6. כאשר מבצעים השקעה בפוליסת חיסכון, ניתן לקבל סכום חודשי קבוע כקצבה, שאינו ממוסה.
   
 7. אחד מיתרונותיה הבולטים של פוליסת חיסכון, היא האפשרות למנות מוטבים, אליהם תעבור הפוליסה במקרה מוות של בעל הפוליסה – וזאת בשונה ממוצרים אחרים כגון: קרנות נאמנות, תיק מניות/ אג"ח.
   
 8. זקוקים למזומן? ניתן לקבל הלוואות על חשבון החיסכון בפוליסת חיסכון בתנאים מועדפים על אלה שמציעים בבנקים ובחברות המימון השונות.

 

פוליסת ביטוח

מעוניין לשמוע עוד על פוליסת חיסכון?

השאר פרטים ואנו נדאג לתאם את הפגישה

פגישת היכרות
close slider
ספר שירותים פיננסים

מעוניינים בתכנון וליווי פיננסי?

השאר פרטים וקבע פגישה

מעוניינים לקבוע פגישה? אנו נשמח לתאם מולכם פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית, כמובן שהפגישה ללא התחייבות מצדכם. השאירו את הפרטים בטופס למטה או חייגו אלינו ל: 09-8810075

דילוג לתוכן