פוליסת פיננסית - דואגת לכספים הנזילים

פוליסת חיסכון - פוליסה פיננסית

פוליסת חיסכון / פוליסה פיננסית היא מוצר שכולו חיסכון טהור (ללא אלמנט ביטוחי).

פוליסות חיסכון מוצר זה מיועד לכל טווח מסלולי השקעה ומתאים לקשת רחבה של מטרות ולקוחות – שכירים, עצמאיים , פרטיים ומעסיקים.הפוליסה נמצאת בפיקוח משרד האוצר הממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון.

הכספים שמופקדים למוצר מנוהלים בהשקעות בשוק ההון, דרך חשבון נאמנות של חברות הביטוח, בדיוק באותה צורת ניהול של קופת גמל, קרן השתלמות או ביטוח מנהלים.

מכשיר זה הושק כאלטרנטיבה לכספים נזילים, פק"מ, מק"מ,קרנות נאמנות, תיקי השקעות ומוצרים פיננסים נוספים.

לפוליסה פיננסית / פוליסת החיסכון מספר יתרונות על פני המוצרים הנ"ל:

  • עלויות ניהול – דמי הניהול של פוליסת חיסכון הם קבועים וידועים מראש ללא עלויות בנקאיות כגון: דמי משמרת, עלויות קניה ומכירה וללא דמי ניהול של קרנות נאמנות. וללא הוצאות ניהול השקעות נוספות.
  • נכסים בלתי סחירים – ישנן חברות המשקיעות דרך מוצר זה באחוז גבוה של נכסים בלתי סחירים כגון: נדל"ן,הלוואות חוץ בנקאיות,תשתיות וכו'. היתרונות הגלומים בהשקעות מסוג זה הם : פיזור השקעה, יציבות וצמצום קורלציה לשוק ההון. דרך מוצרי השקעה מקבילים לא ניתן להשקיע בנכסים בלתי סחירים.
  • קצבה חודשית – ניתן לקבל סכום חודשי קבוע כקצבה לא ממוסה.
  • מוטבים – אחד מיתרונותיה הבולטים של פוליסת החיסכון, הינה האפשרות למנות מוטבים, אליהם תעבור הפוליסה במקרה מוות של בעל הפוליסה בשונה ממוצרים אחרים כגון: קרנות נאמנות, תיק מניות/ אג"ח.
  • הלוואות – ניתן לקבל הלוואות בתנאים מועדפים על הבנקים וחברות המימון השונות.
פוליסת ביטוח

מעוניין לשמוע עוד על פוליסת חיסכון?

השאר פרטים ואנו נדאג לתאם את הפגישה

פגישת היכרות
close slider
ספר שירותים פיננסים

מעוניינים בתכנון וליווי פיננסי?

השאר פרטים וקבע פגישה

מעוניינים לקבוע פגישה? אנו נשמח לתאם מולכם פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית, כמובן שהפגישה ללא התחייבות מצדכם. השאירו את הפרטים בטופס למטה או חייגו אלינו ל: 09-8810075

דילוג לתוכן