ניהול סיכונים - הגנה לכל המשפחה!

ניהול סיכונים

האם קיים לי כפל ביטוחי? האם התעריפים אותם אני משלם לחברות הביטוח הוגנים? מה בדיוק הכיסויים שלי בביטוח המנהלים? האם אני ומשפחתי מוגנים במקרה של קטסטרופה?

עולם ניהול הסיכונים – ביטוח הוא עולם מורכב ביותר, מבדיקה שלנו עולה כי 90% מהמשפחות כלל אינן מודעות לכיסויים הביטוחיים שלהם וכמובן שלא מודעות לעלות הכוללת שלהן לאותם כיסויים.

סוכנות בנצ'מרק שירותים פיננסיים תדאג לבצע בחינה יסודית ומקצועית של התיק הביטוחי שלכם ובכך תוכלו לקבל תשובות לכל השאלות המופיעות מעלה.

לאחר בחינה זו תוכלו לקבל אחת ולתמיד, הגנה אמיתית ומקיפה מכל צרה וכן תוכלו להיעזר בשירותים ובליווי המקצועי שלנו אל מול חברות הביטוח ביום פקודה.

מהו סיכון ביטוחי ומה זה ניהול סיכונים בענף הביטוח?

סיכון ביטוחי, הוא למעשה כל אירוע ביטוחי הנכלל בפוליסה אותה רכשתם, שעצם התרחשותו עלולה להוביל לפגיעה בגופו ו/או בנכסיו המבוטחים של בעל הפוליסה. כפועל יוצא מכך, ניהול סיכונים בענף הביטוח הוא התהליך הנלווה להקמתן ו/או חידושן של פוליסות כאלו ואחרות, במסגרתו ניתן:

  1. לזהות את הסיכונים אליהם חשוף המבוטח ולהגדיר אותם בפוליסה כ- אירועים ביטוחיים
  2. להעריך את המשמעויות הנלוות להתרחשותו של כל אחד מהסיכונים הנכללים בפוליסה
  3. לספק למבוטח את הכיסוי הביטוחי הנדרש לצרכי התמודדות עם הסיכונים הביטוחיים בזמן התרחשותם ובהתאם לכך לקבוע את דמי הביטוח להם הוא יידרש

איך מזהים את הסיכון?

תהליך זיהוי או איתור סיכונים בענף הביטוח, משתנה מחברת  ביטוח אחת לשנייה וממוצר ביטוחי אחד למשנהו, והוא נעשה בין היתר בהתאם לסוג הביטוח ולפרמטרים שונים המתייחסים לזהות המבוטח ובהתאמה לסוג הביטוח אותו הוא מעוניין לרכוש.

הערכת סיכונים מתקיימת בענף הביטוח במסגרת "הליך חיתום" באמצעותו חברות הביטוח יודעות להעריך את ההסתברות להתחרשותם של אירועים ביטוחיים כאלו ואחרים באמצעות מודלים סטטיסטיים. בתחום ביטוחי הרכב לצורך העניין, חברות הביטוח נוהגות לבצע הערכה של הסתברויות לביצוע תאונות (על פי מאגרי מידע העומדים לרשותן) עבור נהגים מסוגים שונים, ובכך הן יודעת להעריך את העלות הצפויה של תאונות מסוגים שונים. הערכות אלו מאפשרות לחברות הביטוח לבצע חישוב של הפרמיה הנדרשת מהנהג בהתאם למאפייניו הפרטניים כגון: גיל, וותק נהיגה, עבר תעבורתי וכדומה. כפועל יוצא מכן, קיים הבדל משמעותי בין עלויות הביטוח לנהג חדש ו/או צעיר לבין עלויות הביטוח של נהג וותיק שאינו היה מעורב בתאונת דרכים בשלוש השנים האחרונות.

ניהול סיכונים בתחום ביטוחי הבריאות

ניהול סיכונים בענף הביטוח, נעשה מורכב ומסועף יותר כאשר מדובר בתחום ביטוחי הבריאות המאגד תחתיו מוצרי ביטוח שונים כגון: ביטוחי בריאות פרטיים, ביטוחי חיים, ביטוחי סיעוד וביטוחי מחלות קשות. בתחום ביטוחי זה, קיימת חשיבות רבה לקיומו של הליך הקמת פוליסה בהתאמה אישית מלאה בין תנאי הפוליסה לצרכיו הביטוחיים של המבוטח ולתכנון אופטימאלי של כל מרכיבי הפוליסה לצרכיו הרפואיים של המבוטח לאורך כל תקופת הפוליסה, וכל זאת תוך התייחסות נקודתית לאי- אילו שינויים במצבו המשפחתי והרפואי של המבוטח ולקיומו של מבדק ביטוחי שמטרתו לאתר כפילויות ביטוח במסלולי ביטוח כאלו ואחרים העומדים לרשות המבוטח.

באמצעות כלים אלו, ניתן למפות את צרכיו הביטוחיים של המבוטח, לבצע בחינה יסודית ומקצועית של התיק הביטוחי העומד לרשות המבוטח, ובכך למעשה, לספק למבוטח את המעטפת הביטוחית הרחבה ביותר אשר תגן עליו בעת התרחשותו של כל סיכון ביטוחי בתחום הבריאות.

אנחנו בסוכנות BENCHMARK – שירותים פיננסים, עוסקים ומתמחים בין היתר בקיומו של הליך ניהול סיכונים בתחום ביטוחי הבריאות. הליך זה מיושם על ידינו באמצעות בחינה יסודית ומקצועית של תיק ביטוחי הבריאות העומד לרשותכם, וכל זאת בהתאם לגילכם, מצב בריאותיכם הכללי, מצבכם המשפחתי, תחום עיסוקכם ופרמטרים נוספים המאפשרים לנו לבחון את היקף הכיסויים הביטוחיים הקיימים אל מול אילו שתזקקו להם ברגעי האמת.

למידע נוסף בנושא ולקיומו של הליך ניהול סיכונים במוצרי הביטוח העומדים לרשותכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת שירותים פיננסים עוד היום. ליצירת קשר לחצו כאן

ניהול סיכונים

מתי בפעם האחרונה בדקת את הכיסוי הביטוחי שלך?

השאר פרטים ואנו נדאג לתאם את הפגישה

פגישת היכרות
close slider
ספר שירותים פיננסים

מעוניינים בתכנון וליווי פיננסי?

השאר פרטים וקבע פגישה

מעוניינים לקבוע פגישה? אנו נשמח לתאם מולכם פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית, כמובן שהפגישה ללא התחייבות מצדכם. השאירו את הפרטים בטופס למטה או חייגו אלינו ל: 09-8810075

דילוג לתוכן