אנו מעניקים שירותים פיננסים מקיפים

השירותים שלנו

תכנון פיננסי

בשונה מכספי הפנסיה שלנו אשר מנוהלים בבתי השקעות על פי חוק, השקעה יזומה של כספים נזילים באפיקי חיסכון שונים הינו תהליך רגיש ויש לבצע אותו בכובד ראש. סוכנות בנצ'מרק מתמחה באיתור והתאמה של אפיקי השקעה נכונים לכל לעמית בהתאם לגילו, מצבו הכלכלי, טווח השקעה ועוד. 

ניהול סיכונים

סוכנות בנצ'מרק שירותים פיננסיים תדאג לבצע בחינה יסודית ומקצועית של התיק הביטוחי שלכם ובכך תוכלו לקבל תמונת מצב מלאה ומדוייקת אודות הכיסוי הביטוחי הנוכחי שלכם.

תכנון פנסיוני

בנצ'מרק שירותים פיננסיים שמה לעצמה למטרה עליונה את תהליך הליווי של קהל לקוחותיה בכל שלב ושלב לאורך חייהם.ההכנה לקראת פרישה משוק העבודה מתחילה עוד היום!

השקעות אלטרנטיביות

השקעות מתוחכמות ואלטרנטיביות לשוק ההון זמינות עבור כלל המשקיעים ולא רק עבור גופים מוסדיים. סוכנות בנצ'מרק שירותים פיננסים תשמח להכיר לכם מקרוב את עולם ההשקעות האלטרנטיביות.

למה בנצ'מרק שירותים פיננסיים?

בנצ'מרק היא חברה אשר מספקת שירותים ופתרונות פיננסיים עבור מגוון רחב של לקוחות, החל בתא המשפחתי וכלה בארגונים, חברות ומוסדות ציבוריים. החברה הוקמה על-ידי מייסדים בעלי ניסיון מקצועי עשיר בתחומי הפנסיה, השקעות, מיסוי וניהול סיכונים.

ספר שירותים פיננסים

תכנון פיננסי מקיף!

הזמן חוברת ניתוח תיק לקוח אישית מהמומחים של בנצ'מרק שירותים פיננסיים.

הטבת מס פנטסטית לכל גמלאי במדינה העונה על הקריטריונים המתאימים, בנצ'מרק שירותים פיננסיים דוגלת…

אפיק השקעה פופולארי לכספים נזילים. תיק השקעות מנוהל בבנק על ידי מגוון רחב של מנהלי השקעות בארץ ובעולם.

מוצר פיננסי חדש אז סוחף את עולם ההשקעות בסערה ומציע אפשרויות השקעה מגוונות, בעלויות נמוכות והטבות מס למתאימים.

פגישת היכרות
close slider
ספר שירותים פיננסים

מעוניינים בתכנון וליווי פיננסי?

השאר פרטים וקבע פגישה

מעוניינים לקבוע פגישה? אנו נשמח לתאם מולכם פגישת ייעוץ והכוונה ראשונית, כמובן שהפגישה ללא התחייבות מצדכם. השאירו את הפרטים בטופס למטה או חייגו אלינו ל: 09-8810075

דילוג לתוכן